IT

Наші ІТ-фахівці завжди в курсі останніх розробок у сфері програмного та технічного оснащення.Вони працюють над власним інноваційним програмним забезпеченням. Наш ІТ-відділ поєднує розробників програмного забезпечення та графічних дизайнерів, які натхненно працюють над розробкою додатків та веб-сайтів від початкових нарисів і завершуючи автономною платформою.

HR

Від пошуку відповідного кандидата і до коучингу співробітника – це важливий процес, що грунтується на професіоналізмі наших рекрутерів та HR-менеджерів. Наш HR відділ гарантує, що робота в DUTCHSTAR буде приємною для кожного. Зауважимо, що амбітні кандидати отримають можливість розвинути успішну кар’єру у нашій компанії.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Юристи, які працюють в DUTCHSTAR, завжди в курсі останніх змін у законодавстві. Вони уважно ставляться до деталей, тому угоди містять всю необхідну інформацію. Якщо наші клієнти стикаються з проблемами, ми обов’язково беремо участь у вирішенні конфліктів інтересів, тому обидві сторони задоволені остаточним рішенням.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Великий досвід роботи з платіжними системами дає можливість нашим бухгалтерам та аудиторам забезпечити високий рівень обслуговування. Бухгалтери та фінансові  консультанти DUTCHSTAR вправні в менеджменті. Їх спеціальні знання і досвід у сферах міжнародного бухгалтерського обліку, оподаткування та корпоративних фінансів роблять їх найкращими радниками клієнтів нашого відділу нерухомості.

PR

Репрезентативність і прозорість є ключовими елементами нашої PR і комунікаційної політики. Наші PR-агенти щодня оптимізують маркетингову стратегію компанії. Багатоманітна і досвідчена команда запускає нові продукти та послуги, знає як подати їх творчо і привабливо. Знавці спілкування працюють в DUTCHSTAR, мова яких чітка та зрозуміла кожному.

РУЧНА ПРАЦЯ

Майстерність та чіткість – якості наших працівників. Наша досвідчена і клієнтоорієнтована команда працівників надзвичайно важлива для іміджу нашої компанії; ми гарантуємо, що наші клієнти матимуть якісні умови проживання. Наша команда трудиться, допоки все стане чистим, акуратним і відмінно працюючим, щоб клієнт залишився задоволеним нашим сервісом. Будівельний відділ робить все можливе, щоб максимально ефективно керувати процесом будівництва. З нашими працівниками на фермах, фермери не турбуються додатковими процесами набору персоналу. Наші морські сертифіковані фахівці завжди готові до відкритого моря.

CALLCENTER

Наша команда по роботі з клієнтами обробляє запити клієнтів , охопивши кілька часових поясів та мов. Ми не просто використовуємо шаблони, ми тренуємо наших агентів, тому клієнти обслуговуються з особистою увагою. Кожен персональний менеджер будує стосунки з нашими  клієнтами, приділяючи їм уваги, відповідаючи на запитання.

ДИЗАЙН

Команда дизайнерів складається з талановитих та творчих людей. Графічні дизайнери з поглибленим знанням UI / UX створюють шедеври, веб-сайти та продукти, враховуючи потреби цільової аудиторії, щоб отримати задовільний кінцевий результат. Продакт-менеджери розробляють остаточний план архітектури сайту та контролюють процес розробки.