IT

Nasi informatycy są zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży oprogramowania i sprzętu. Pracują razem nad innowacyjnym wewnętrznym oprogramowaniem oraz kuszącymi aplikacjami i stronami internetowymi, od pierwszych szkiców po samodzielne platformy operacyjne. We współpracy z grafikami nasi programiści z pasją pracują w naszym dziale IT.

HR

Od znalezienia odpowiedniego kandydata do mentorowania obecnych pracowników, jest to precyzyjny proces, który wymaga wielu szczegółów od naszych rekruterów i menedżerów HR. Nasz dział HR dba o to, aby praca w DUTCHSTAR była przyjemna dla wszystkich nie tylko w biurze, ale także podczas podróży służbowych. Ponadto oferują ambitnym kandydatom szansę na udaną karierę w DUTCHSTAR.

PRAWNICY

Prawnicy pracujący w DUTCHSTAR zawsze są na bieżąco pod względem zgodności z przepisami. Zwracają uwagę na szczegóły, więc umowy zawierają wszystkie niezbędne informacje. W przypadku, gdy nasi klienci stoją przed wyzwaniami, zapewniamy udział w rozwiązywaniu sporów, dzięki czemu obie strony są zadowolone z końcowego rozwiązania.

FINANSE

Bogate doświadczenie z transakcjami krajowymi (między) pozwala naszym księgowym i audytorom na świadczenie najwyższej jakości usług. Księgowi i doradcy finansowi DUTCHSTAR są prawą ręką kierownictwa. Ze względu na ich wiedzę i doświadczenie w – coraz bardziej złożonych – obszarach międzynarodowej księgowości, podatków i finansów korporacyjnych, zarządzania przychodami, są oni najlepszymi doradcami klientów naszego działu nieruchomości.

PR

Reprezentatywne i jasne, to są kluczowe elementy naszej polityki PR i komunikacji. Nasi agenci PR codziennie optymalizują nasze strategie marketingowe. Zróżnicowany i doświadczony zespół wprowadza na rynek nasze nowe produkty i usługi oraz wie, jak zaprezentować je publicznie w sposób kreatywny, atrakcyjny i widoczny. Tygrysy komunikacyjne działają w DUTCHSTAR, które gryzą, dopóki wiadomość nie zostanie zauważona i doświadczona.

TRUD

Umiejętność i precyzja są kluczowe dla naszych pracowników. Nasz doświadczony i nastawiony na wyniki zespół pracowników jest niezwykle ważny dla wizerunku naszej firmy. Sprzątanie nie zakończy się, dopóki wszystko nie będzie czyste, uporządkowane i doskonale działające, dzięki czemu klient może zostać zakwaterowany z pełną satysfakcją. Dział budowlany dokłada wszelkich starań, aby utrzymać właściwości w przyzwoitym stanie i zarządzać procesem budowlanym w najbardziej efektywny sposób. Nasi rolnicy nie martwią się dodatkowymi procesami rekrutacyjnymi. Nasi certyfikowani profesjonaliści morscy są zawsze gotowi na pełne morze.

CALLCENTER

Nasz zespół obsługi klienta obsługuje zapytania klientów przy użyciu najbardziej pomocnych wibracji, obejmujących wiele stref czasowych i języków. Nie używamy tylko szablonów, szkolimy naszych agentów, więc rozmowy zawsze płyną z osobistą uwagą. Nasi menedżerowie ds. Kont zarządzają relacjami z najważniejszymi klientami o najbardziej ukierunkowanym zakresie.

DESIGN

Nasz zespół projektantów składa się z utalentowanych twórców. Projektanci graficzni z gruntowną wiedzą o UI / UX tworzą dzieła sztuki, strony internetowe i produkty dostosowane do docelowych odbiorców, aby uzyskać ostateczny efekt końcowy. Menedżerowie produktu w sposób innowacyjny osiągają ostateczny plan architektury, zapewniają wskazówki i nadzorują przepływ pracy nad nowym produktem.