ГОСТИННІСТЬ

Привітність та ентузіазм є ключовими якостями наших експертів у сфері гостинності. Ми знаємо, що є важливим для гостей, що є для них реальними цінностями. Від облаштування нового апартаменту до щоденних послуг біля стійки реєстрації, наш відділ гостинності гарантує, що кожен клієнт почуватиме себе комфортно.

НЕРУХОМІСТЬ

Знання архітектури та комерційний досвід є ключовими цінностями наших фахівців з нерухомості. Великий досвід у міжнародному ринку нерухомості та врахування ринкових трендів сприяють нашій політиці у сфері нерухомості. Поєднання дбайливого догляду за власністю та забезпечення високого прибутку додає задоволених клієнтів і створює швидко зростаючий портфель нерухомості.

БУДІВНИЦТВО

У співпраці з менеджерами наші будівельники можуть завершити проект протягом встановленого терміну, тому ваш квартири зміниться відповідно до ваших уподобань. З нашою допомогою реконструкція може бути швидкою та добре організованою.

МОРСЬКА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Морська промисловість – це місце, де ви можете знайти безліч перспективних кар’єрних можливостей. Наші моряки відкриті до пригод та нових напрямків для розробки нових процесів та систем для вивчення подорожей у морі, з максимальною безпекою та мінімальної загрозою для навколишнього середовища. Морські споруди, судна та океанські системи унікальні, оскільки побудовані майже в одиничних екземплярах. Роки морського досвіду склали надійний досвід для наших моряків.

CІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Наші працівники на фермах, садівники та фахівці з вирощування беруть участь у важливих процесах сільського господарства, таких як посадка, вирощування, збір врожаю, переробка та упаковка рослин, овочів та квітів, тоді як власники ферм можуть забезпечити персоналу якісне управління з орієнтацією на результат, не відволікаючись на фізичну працю. ВІд відкритих полів до високотехнологічних виробничих середовищ, DUTCHSTAR завжди розширюється і завжди має що вам запропонувати у контексті кар’єри.