GOŚCINNOŚĆ

Gościnność i entuzjazm to kluczowe kompetencje naszych ekspertów w zakresie gościnności. Wiemy, co jest ważne dla gości, co jest dla nich prawdziwą wartością. Od ustawienia nowej nieruchomości do codziennej obsługi w recepcji, nasz dział hotelarski zapewnia, że ​​każdy klient poczuje się wypieszczony.

NIERUCHOMOŚĆ

Ekspertyza architektoniczna i doświadczenie handlowe są podstawowymi wartościami naszych ekspertów od nieruchomości. Szerokie doświadczenie z (między) krajowym rynkiem mieszkaniowym oraz obserwowanie trendów rynkowych prowadzą naszą politykę nieruchomości. Połączenie dbałości o nieruchomość i zapewniania wysokich zysków, tworzy zadowolonych klientów i szybko rosnące portfolio nieruchomości.

BUDOWA

We współpracy z zarządem obiektu, nasi konstruktorzy mogą odbudować nieruchomości w ustalonym terminie, aby Twój plan został zmieniony zgodnie z Twoimi preferencjami. Dzięki naszej pomocy renowacja może być szybka i dobrze zorganizowana.

MORSKI

Przemysł morski to miejsce, w którym można znaleźć wiele solidnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasi marynarze są otwarci na przygody i nowe obszary w celu opracowania nowych procesów i systemów do eksploracji i podróżowania po morzach, z maksymalnym bezpieczeństwem i minimalnym lub żadnym zagrożeniem dla środowiska. Konstrukcje morskie, statki i systemy oceaniczne są wyjątkowe, ponieważ budowana jest tylko niewielka liczba każdego projektu, są one bardzo duże i złożone, i działają w tym środowisku. Lata doświadczeń morskich zbudowały solidne doświadczenie dla naszych marynarzy.

ROLNICTWO

Nasi rolnicy, ogrodnicy i eksperci zajmujący się uprawą biorą udział w ważnych procesach rolniczych, takich jak sadzenie, uprawa, zbiory, przetwarzanie i pakowanie roślin, warzyw i kwiatów, a rolnicy mogą być pewni poprawnych wyników końcowych. Od otwartych pól do zaawansowanych technologicznie środowisk produkcyjnych, DUTCHSTAR zawsze się rozwija i zawsze ma dostęp do kariery.