Pomocne wskazówki przed szukać stażu:

Sprzedają się w ciągu 1 minuty

Można usiąść na rower i myśli o swojej karierze. W ciągu pięciu minut, spotkania z przyjaciółmi w kinie. Twoja dziewczyna przyniesie jakichś przyjaciół. Po przyjeździe w kinie, zostaniesz wprowadzony do nowego dyrektora firmy snu. Będziesz zaskoczony i wiedzieć, aby nie dać słowo. To była twoja szansa na sukces.

Demonstrować

Należy oczywiście unikać. Trzeba jak sukcesy przedsiębiorcy być przygotowany na każdą sytuację. Dlatego ważne jest, aby przedstawić się również w każdym momencie dnia. To może być wabik. Wiesz, rozmowy o jedną minutę, gdzie można sprzedać siebie. Sztuką wygrać ważne osoby. Boisko do windy nie jest niczym więcej, niż sprzedaje się na wzrost. Albo: jak długo można siedzieć w windzie? Nigdy nie dłużej niż jedną minutę. Tak więc w tym czasie trzeba sprzedać siebie. To jest nie lada wyzwaniem.

Coś o sobie

W takim boisku rozmawiać o swoich cech i co sprawia, że jesteś tak silny w tym co robisz. Jako dyrektor firmy snu pyta: „Wyobraź sobie przez chwilę.” Nie przewiduje się, że masz zamiar recytować swoje CV. Jest o wiele ładniejszy i bardziej profesjonalny, jeśli można nazwać w zabawny i interesujący sposób, co sprawia, że tak dobrze.

Ciekawe cechy

Kiedy zacząć boisko, trzeba mieć jasny cel. Chcesz, żeby wiedzieli, kim jesteś i co oznaczają? Albo chcesz, aby przyjąć? W takim przypadku należy usunąć dostosować się do firmy i dokonać pitch doskonale pasuje do wizji firmy, w której chcesz pracować szczęśliwy. Nie wiem od czego zacząć? Pick up pustą kartkę papieru i napisz, co sprawia, że jesteś wyjątkowy. To nazywa unikalnych punktów sprzedaży, swoje unikalne cechy. Czy jesteś na przykład spontanicznie i jesteś dobry w sporcie? Potem piszesz te właściwości. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że jasne, kim jesteś.

Unikać klisze

Jeśli napisałem tekst zawierający unikatowy punktów sprzedaży, trzeba zrobić kolejny krytyczne spojrzenie. Brak stereotypy nie są? Na przykład, tysiące ludzi, którzy są dobrzy w „kontaktach z ludźmi.” Nie jesteś wyjątkowy. Spróbuj jak najwięcej, aby opisać, jak dobrze to można postępować z ludźmi. Na przykład, jesteś bardzo cierpliwy, czy lojalność? Jedna firma ma lepszy pomysł na to, jak można być dodatkiem do firmy.

Sprzężenie zwrotne

Kiedy skończysz, możesz zostawić odczytu do ludzi, którzy znają dobrze. Na przykład, rodzice lub przyjaciele lub koleżanki. Wiedzą, jakie właściwości jesteś właścicielem i często potwierdzić swoją select może wciąż krytykują. Nie można ponownie wyregulować skok.

Odważ się negocjować z rozmowy kwalifikacyjnej

Dla większości studentów potrzebuję pracy. Niestety, te zadania nie są do wzięcia, więc mamy tendencję do zrównania przyjąć pracę, nawet jeśli wynagrodzenie nie jest zadowalająca. Mimo że często miejsca na negocjacje. Idziesz do negocjacji? Należy mieć na uwadze następujące punkty.

Przygotuj się

Dobre przygotowanie to połowa pracy, korzystania z niego. Upewnij się, że wiesz, co zagląda z takim samym doświadczeniem w tej branży zarabiają na drugą pracę i niech wiedzą, że tu jesteś poinformowany. Jeśli nie można wskazać, że pracodawca będzie prawdopodobnie spróbować niewielką skalę. Poprzez odpowiednie przygotowanie będziesz pewny i stworzyć dobrą pozycję wyjściową dla siebie.

Ustaw minimum dla siebie

Przed rozpoczęciem negocjacji, jest mądre, aby decydować o sobie, co chcesz, aby zarobić i co płaca minimalna wynosi w którym chcesz pracować. Musi istnieć punkt, w którym mówisz „za mniej niż ta kwota, nie wiem.”

Zapomnij świadczeń dodatkowych nie

Twoja pensja jest oczywiście bardzo ważne, ale jeśli nie ma zbyt wiele luzu, jak to możliwe, pomyśl o korzyściach. Przykłady korzyści obejmują koszty podróży, samochód służbowy, telefon, laptop, premie i czary. Jeżeli pracodawca nie chce podnieść wniosku, można spróbować poprawić wniosku z tych świadczeń.

Pomyśl przez chwilę w domu

Czy otrzymali propozycję? Akceptuj lub nie równa i czy można później wrócić. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu dla prawidłowej decyzji. Porównaj wniosku z podobnych zadań i poprosić rodzinę i przyjaciół, co myślą. Jest to dobry znak, że pracodawca daje możliwość, aby myśleć o tym. Oznacza to, że on lub ona jest zainteresowana. Jeżeli sprzężenie zwrotne można odpowiedzieć na to prosząc o lepszej oferty. Pracodawca jest skłonny zapłacić coś ekstra dla dobrego pracownika.